אודות המקום

כבר שנים שאין תושב אחד באזור לוד שלא מכיר את מותג "גני לאפייט" ולא התארח בו באירוע אחד לפחות. יחד עם זאת, המקום, אשר הוקם כבר בשנת 90', לא נח על זרי הדפנה, אלא להפך. בשל הפרסום וההכרה, עושה צוות האולם את המאמצים הרבים ביותר על מנת להמשיך לחדש, להפתיע ולרגש את האורחים, להתעדכן ולשאוב השראה מחידושים וטכנולוגיה ברחבי העולם, ולהמשיך לספק שירות איכותי ומוקפד לכל אורח.

מתחם הגן

הגן הירוק, הפורח והמרשים של "גני לאפייט", העשיר בצמחיה טרופית ומעוצב בקווים נקיים ומוקפדים, יהווה מיקום אידיאלי לקבלת פנים עשירה או לחופה יפהפיה תחת כיפת השמיים.

הלובי

חלל הלובי ב-"גני לאפייט" הוא חלל ורסטילי ומרשים היכול לשמש הן כאזור קבלת פנים רחב ידיים הצופה אל הצמחיה הטרופית שבחוץ, והן כאזור רגיעה ומנוחה לאורחים החוגגים בתוך האולם.

האולם המרכזי

בין אם מדובר באירוע קטן ומרשים, או באירוע גדול, צעיר ועדכני – אולם האירועים המרכזי של "גני לאפייט" ישמח לארח אתכם, עם שירות מוקפד, ניהול אירוע איכותי וחוויה קולינרית בלתי נשכחת.

החוויה הקולינרית

חלל הלובי ב-"גני לאפייט" הוא חללהחל מהרכיבים הטריים והעונתיים, דרך התפריטים המתעדכנים בקביעות בהתאם לטרנדים ומגמות בתחום, והטעמים המיוחדים שנאספו מרחבי העולם, ועד להגשת המנות היצירתית והמרשימה - המטבח של "גני לאפייט" נועד בכדי לתת לאורחים במקום חוויה של סעודה במסעדת שף אמיתית!

זוגות מספרים