שופינג בחו”ל עושים בתשלומים

רק ב-ezbz קונים מטבע זר בתשלומים ללא עמלות נסתרות

פשוט לבחור 

הכרטיס המהפכני של איזיביזי מאפשר לכם לרכוש מטבע זר ולשלם עליו בכמה תשלומים שתרצו, אם עבור השהות שלכם בחו"ל ואם עבור הרכישות שלכם באתרים בינ"ל. פשוט בוחרים את הסכום המבוקש, מספר התשלומים הרצוי ונקודת האיסוף הקרובה למקום מגוריכם. אז במקום לנסות “ולגרד” כסף מזומן לחופשה הקרובה שלכם או לשלם על ההוצאות בתשלום אחד, קונים בתשלומים עם איזיביזי ונהנים מכל העולמות גם בחו״ל.

בוחרים סכום רכישה במספר תשלומים רצוי

רוכשים בכרטיס אשראי בלחיצת כפתור

בוחרים נקודת איסוף בכל רחבי הארץ

המהפכה של 

הכרטיס המהפכני של איזיביזי נותן לכם אפשרות לפרוס לתשלומים את כל הרכישות שלכם בחו"ל וליהנות גם מרכישה בתשלומים באתרי קניות בינלאומיים ברשת. קונים מטבע זר בתשלומים ללא עמלות נסתרות, משלמים על כל ההוצאות בחו"ל בתשלומים והכל בכרטיס אחד שמשנה לחלוטין את תרבות הפנאי והצריכה שלכם.

מהפיכת "השמים הפתוחים" מאפשרת כיום ליהנות ממחירים מוזלים לטיסות ברחבי העולם. יותר טיסות יוצאות מישראל עם חברות טיסה מוזלות מאפשרות ליותר ויותר ישראלים לטוס ליעדים שונים בחו"ל. אך מה באשר לשהות? כיצד משלמים על כל זה? כרטיס איזיביזי מאפשר לכם לראשונה לרכוש מטבע זר בכמה תשלומים שתרצו וליהנות מחופשה חלומית בתנאים שלכם.

קניות בחו״ל עושים רק עם 

icons-01

קונים

מטבע זר ללא עמלות או פערי תווך

icons-02

משלמים

על הכל עם כרטיס איזיביזי בכמה תשלומים שתרצו

icons-03

מושכים

כסף מזומן בכל כספומט בחו"ל

icons-04

אוספים

את הכרטיס קרוב לביתכם ובשעות גמישות

icons-05

נהנים

מהמרה בשער יציג עם חזרתכם ארצה

icons-06

עושים שופינג

און ליין בכמה תשלומים שתרצו

מה אומרים עלינו

"תכננתי להפתיע את הבת שלי בטיול בת מצווה מהסרטים, אבל כל התכנון נראה כמו חלום רחוק כי בחו”ל אני לא יכולה לשלם על כל ההוצאות בתשלומים. האמת שהתרגשתי לגלות שיש פתרון כל כך מושלם – כרטיס שנותן לי לשלם על כל ההוצאות בחו”ל בתשלומים. הבת שלי לא מפסיקה לדבר על הטיול ואני פרסתי את כל ההוצאות ל-18 תשלומים. פשוט כיף"
"כל תחילת עונה אני עושה קניות מטורפות של בגדים באתרים בחו"ל. אז למרות שהמחירים זולים משמעותית מהמחירים בארץ, הסכומים עדים יוצאים גדולים. אני לא מבינה איך לא חשבו על זה קודם. סוף סוף יש לי אפשרות לרכוש באתרים מחו"ל בתשלומים. זה ענק!"
“למרות מחירי הטיסות שהוזלו באופן משמעותי, כבר שנים שלא טסנו לחו”ל בגלל בעיית מזומנים. כרטיס איזיביזי סוף סוף נתן לנו אפשרות ליהנות יחד בחופשה משפחתית מושלמת ולשלם על הכל בתשלומים”

ניתן לקבל את הכסף בכל אחת מהנקודות הבאות